Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
(27kB)
Wszystkie Odcinki Serialu - Można je oglądać za pośrednictwem serwisu youtube, lub pobrać na swój komputer, do tego jednak potrzebne jest konto na chomikuj.pl

Po kliknięciu na tytuł odcinka lub przycisk więcej zostaniesz przeniesiony/a na podstronę z poszerzonym opisem i linkami do oglądania, lub pobrania filmu.1. Załoga - Janek wyrusza z Szarikiem w podróż pociągiem, który wiezie radzieckich żołnierzy. Przesiada się do transportu z Polakami, gdzie poznaje Lidkę i Gustlika. Wspólnie docierają do wojska. (więcej)

2. Radość i gorycz - Początek żołnierskiej służby to dla Janka i Gustlika praca w kuchni. Lidka zostaje telegrafistką. W czasie jazdy kolumnę polskich czołgów zaskakuje atak niemieckich myśliwców. (więcej)

3. Gdzie my - tam granica - Załoga czołgu 102 rusza w drogę. Janek i Gustlik demaskują szpiega. Pod Studzianki załoga dociera w samą porę. Janek wraz z Olgierdem niszczą 3 nieprzyjacielskie czołgi. (więcej)

4. Psi pazur - Niemcy zajmują Studzianki. Załoga porucznika Jarosza ma pomóc okrążonemu batalionowi Baranowa, ściągając na siebie ogień artylerii. Do załogi dołącza stary Czereśniak. Ma być przewodnikiem. (więcej)

5. Rudy, miód i krzyże - Janek i Gustlik, wracając ze sztabu dywizji, spotykają Marusię. Rani ją ukryty na drzewie snajper. Janek go zabija i otrzymuje podziękowania od załogi. Pancerni nadają czołgowi nazwę "Rudy". (więcej)

6. Most - Załoga "Rudego" dociera pod Warszawę. W dalszą drogę zabiera się Lidka. Chce sprawdzić, czy stoi jeszcze jej przedwojenny dom. Dochodzi do walki z Niemcami. (więcej)

7. Rozstajne drogi - Pancerni opuszczają szpital i starają się dotrzeć do Kołobrzegu. Odnajdują swój czołg. Niestety, podczas walki zginął por. Jarosz, a maszyna została uszkodzona. Nowym dowódcą zostaje Janek. (więcej)

8. Brzeg morza - Marusia wysyła Szarika z meldunkiem. Brygada Pancerna im. Bohaterów Westerplatte dociera do Bałtyku. Załodze "Rudego" wciąż towarzyszy West. Okazuje się, że jest to ojciec Janka. (więcej)

9. Zamiana - Stary Czereśniak podejmuje decyzję o wysłaniu do brygady pancernej syna, Tomasza. Wspólnie podróżują w kierunku Gdańska. Gdy okazuje się, że Tomek ma ukrytą broń, muszą uciekać. (więcej)

10. Kwadrans po nieparzystej - Załoga "Rudego" ma opanować niemiecki zamek. Grigorij i Lidka jadą tam samochodem. Wpadają w pułapkę i zostają uwięzieni przez Niemców. Janek wysyła Szarika i mądry pies ich uwalnia. (więcej)

11. Wojenny siew - Załoga "Rudego" spotyka niemieckiego chłopca, którego rodzice zginęli. Docierają do folwarku, w którym stacjonują żołnierze i więźniowie wyzwoleni z obozów. Niemcy atakują zabudowania. (więcej)12. Fort Olgierd - Gustlik rozszyfrowuje wiadomość przechwyconą przez Lidkę, ale nikt mu nie wierzy. Dopiero gdy nad ranem grupa niemieckich żołnierzy dokonuje desantu, okazuje się że miał rację. (więcej)

13. Zakład o śmierć - Janek i Wichura jadą do Marusi. Gustlik i Grigorij kończą naprawę czołgu. Wypróbowują naprawione działo, a próbne strzały trafiają w niemieckie składy amunicji. Załoga zostaje odznaczona. (więcej)

14. Czerwona seria - "Rudy" jest poważnie uszkodzony i nie może kontynuować walki, ale jego załodze podstępem udaje się opanować niemiecką placówkę. Tuż obok znajduje się zapora wodna. Janek planuje ją wysadzić. (więcej)

15. Wysoka fala - Oddziały niemieckie przypuszczają atak na śluzę. Janek, Gustlik i Grigorij odpierają natarcie. Tomek zostaje oczyszczony z zarzutów. Wysadzenie zapory połączono z atakiem piechoty na Ritzen. (więcej)

16. Daleki patrol - Załoga "Rudego" czeka na rozkazy w wyzwolonym mieście. Marusia i Janek natykają się na esesmanów. Ratują ich Gustlik, Grigorij i Tomek. Załoga otrzymuje nowy czołg. (więcej)

17. Klin - Gustlik odwiedza Ślązaczkę Honoratę. Wkrótce muszą uciekać przed Niemcami. Po drodze samochód ma awarię. Gdy Honorata udaje się po pomoc, Gustlik powstrzymuje Niemców przed zajęciem mostu. (więcej)

18. Pierścienie - "Rudy" zmierza w kierunku Berlina. Gustlik zaręcza się z Honoratą. Chcą razem walczyć. Józek i Konstanty Szawełłowie postanawiają zbiec ze szpitala wojskowego, by także walczyć pod Berlinem. (więcej)

19. Tiergarten - Berlin. Dowództwo szykuje kolejny atak na stację metra. "Rudy" z I Dywizją Piechoty walczą o dworzec Tiergarten i uczestniczą w bojowym rajdzie do Bramy Brandenburskiej. Wpadają w pułapkę. (więcej)

20. Brama - Kapitan Pawłow chce podłożyć pod niemiecką kwaterę ładunki trotylu. Wybuch powinien nastąpić do północy. (więcej)

21. Dom - W pierwszych dniach pokoju załoga "Rudego" wraca do Polski wraz z trzema dziewczętami. Zwycięskich żołnierzy witają mieszkańcy Śląska. Odbywają się wspólne zaślubiny trzech par. (więcej)Życzę miłego oglądania.

UWAGA: Podane wyżej odnośniki do filmów z serii Czterej Pancerni i Pies zostały znalezione w internecie.